• head_banner

ກະດານ GPUF

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    ກະດານບໍລິການ Huawei GPON OLT GPUF C ++

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board

    GPUF ເປັນຄະນະບໍລິການ GPON ຂາຍດີທີ່ສຸດຂອງ Huawei MA5800 Series OLT

    ບັດໂຕ້ຕອບຜອດ Huawei 16-GPON ທີ່ມີໂມດູນ B+/C+/C ++ SFP

    ສະ ໜັບ ສະ ໜູນ ການແບ່ງປັນ 1: 128

    ຄວາມໄວການສົ່ງ: 2.488Gbit/s, ຮັບຄວາມໄວ: 1.244Gbit/s

    ປະເພດການໂຕ້ຕອບ: SC/PC

    ໄລຍະທາງສົ່ງສູງສຸດ: 20KM