• head_banner

ໂມດູນ GPON Huawei

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    ເຄື່ອງຮັບສັນຍານສາຍແສງ Huawei GPON OLT C ++ ຢູ່ເທິງກະດານ GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    ລາຍລະອຽດ Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board GPLF ເປັນຕົວຂາຍບໍລິການ GPON ທີ່ຂາຍດີທີ່ສຸດຂອງ Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Card ມີ B+/C+/C ++ ໂມດູນ SFP ສະ ໜັບ ສະ ໜູນ ການແບ່ງປັນອັດຕາສ່ວນ 1: 128 ຄວາມໄວໃນການສົ່ງ: 2.488Gbit/s, ຮັບຄວາມໄວ: 1.244Gbit/s ປະເພດອິນເຕີເຟດ: SC/PC ສົ່ງໄລຍະທາງສູງສຸດ: 20KM ຄວາມຍາວຂອງການສົ່ງ: 1490nm, ໄດ້ຮັບຄວາມຍາວຄື້ນ: 1310nm ການປະຕິບັດຕາມມາດຕະຖານ: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...