• head_banner

40G QSFP+

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ ໂມດູນແສງ

    ໄດ້ QSFP+ ໂມດູນຕົວຮັບສັນຍານຖືກອອກແບບມາເພື່ອໃຊ້ໃນການເຊື່ອມຕໍ່ 40 Gigabit ຕໍ່ວິນາທີຕໍ່ກັບເສັ້ນໄຍມັນຕິ. ພວກມັນເປັນໄປຕາມມາດຕະຖານ QSFP+ MSA ແລະ IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. ທ່ອນໄມ້. ສ່ວນຕົວຮັບສັນຍານແສງຂອງຕົວຮັບສັນຍານລວມມີອາເລ photodiode PIN 4 ຊ່ອງ, ອາເຣ TIA 4 ຊ່ອງ, ບັຟເຟີສົ່ງອອກ 4 ຊ່ອງ, ບລັອກຄວບຄຸມ. 

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    ໂມດູນແສງ 100M 40G QSFP+

    ໄດ້ QSFP+ ໂມດູນຕົວຮັບສັນຍານຖືກອອກແບບມາເພື່ອໃຊ້ໃນການເຊື່ອມຕໍ່ 40 Gigabit ຕໍ່ວິນາທີຕໍ່ກັບເສັ້ນໄຍມັນຕິ. ພວກມັນເປັນໄປຕາມມາດຕະຖານ QSFP+ MSA ແລະ IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. ທ່ອນໄມ້. ສ່ວນຕົວຮັບສັນຍານແສງຂອງຕົວຮັບສັນຍານລວມມີອາເລ photodiode PIN 4 ຊ່ອງ, ອາເຣ TIA 4 ຊ່ອງ, ບັຟເຟີສົ່ງອອກ 4 ຊ່ອງ, ບລັອກຄວບຄຸມ. 

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP ໂມດູນແສງ

     

    ໄດ້ HUAQ40E ເປັນໂມດູນຕົວຮັບສັນຍານທີ່ອອກແບບມາສໍາລັບການນໍາໃຊ້ການສື່ສານແສງ 40Km. ການອອກແບບແມ່ນສອດຄ່ອງກັບ 40GBASE-ER4 ຂອງມາດຕະຖານ IEEE P802.3ba. ໂມດູນປ່ຽນຊ່ອງທາງການປ້ອນຂໍ້ມູນ 4 (ch) ຂອງຂໍ້ມູນໄຟຟ້າ 10Gb/s ເປັນ 4 ສັນຍານແສງ CWDM, ແລະເຮັດໃຫ້ພວກມັນຄູນເຂົ້າໄປໃນຊ່ອງທາງດຽວສໍາລັບການສົ່ງສັນຍານແສງ 40Gb/s. ກົງກັນຂ້າມ, ຢູ່ດ້ານຂ້າງຂອງຜູ້ຮັບ, ໂມດູນ optically de-multiplexes ການປ້ອນຂໍ້ມູນ 40Gb/s ເຂົ້າໄປໃນ 4 ສັນຍານຊ່ອງ CWDM, ແລະປ່ຽນພວກມັນເປັນ 4 ຊ່ອງທາງອອກຂໍ້ມູນໄຟຟ້າ.

    ຄວາມຍາວຂອງຄື້ນສູນກາງຂອງຊ່ອງ 4 CWDM ແມ່ນ 1271, 1291, 1311 ແລະ 1331 nm ເປັນສະມາຊິກຂອງຕາຂ່າຍຄື້ນຄວາມຖີ່ CWDM ທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້ໃນ ITU-T G694.2. ມັນປະກອບດ້ວຍຕົວເຊື່ອມຕໍ່ LC duplex ສໍາລັບອິນເຕີເຟດ optical ແລະຕົວເຊື່ອມຕໍ່ 38-pin ສໍາລັບອິນເຕີເຟດໄຟຟ້າ. ເພື່ອຫຼຸດຜ່ອນການກະຈາຍຂອງແສງໃນລະບົບທາງໄກ, ຕ້ອງໃຊ້ເສັ້ນໄຍໂmodeດດ່ຽວ (SMF) ໃນໂມດູນນີ້.

    ຜະລິດຕະພັນຖືກອອກແບບດ້ວຍປັດໃຈຮູບແບບ, ການເຊື່ອມຕໍ່ແສງ/ໄຟຟ້າແລະອິນເຕີເຟດການວິນິດໄສດິຈິຕອນອີງຕາມສັນຍາ QSFP Multi-Source Agreement (MSA). ມັນໄດ້ຖືກອອກແບບມາເພື່ອຕອບສະ ໜອງ ເງື່ອນໄຂການດໍາເນີນງານພາຍນອກທີ່ຮຸນແຮງທີ່ສຸດລວມທັງອຸນຫະພູມ, ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນແລະ EMIinterference.

    ໂມດູນດໍາເນີນການຈາກການສະ ໜອງ ພະລັງງານ +3.3V ອັນດຽວແລະສັນຍານຄວບຄຸມທົ່ວໂລກຂອງ LVCMOS/LVTTL ເຊັ່ນ: ໂມດູນການນໍາສະ ເໜີ, ການຣີເຊັດ, ການຂັດຈັງຫວະແລະໂPowerດພະລັງງານຕໍ່າແມ່ນມີຢູ່ກັບໂມດູນ. ອິນເຕີເຟດ serial 2 ສາຍສາມາດໃຊ້ໄດ້ເພື່ອສົ່ງແລະຮັບສັນຍານຄວບຄຸມທີ່ຊັບຊ້ອນກວ່າແລະເພື່ອຮັບເອົາຂໍ້ມູນການວິນິໄສແບບດິຈິຕອລ. ຊ່ອງທາງສ່ວນບຸກຄົນສາມາດໄດ້ຮັບການແກ້ໄຂແລະຊ່ອງທາງທີ່ບໍ່ໄດ້ນໍາໃຊ້ສາມາດຖືກປິດສໍາລັບການຢືດຢຸ່ນການອອກແບບສູງສຸດ.

     

    ຜະລິດຕະພັນນີ້ປ່ຽນຂໍ້ມູນການປ້ອນໄຟຟ້າ 4 ຊ່ອງ 10Gb/s ເຂົ້າໄປໃນສັນຍານແສງ CWDM (ແສງສະຫວ່າງ), ໂດຍການຈັດສົ່ງເລເຊີ ຄຳ ຕິຊົມແຈກຢາຍແບບແຈກຢາຍ 4 ຄື້ນທີ່ຂັບເຄື່ອນ. ແສງສະຫວ່າງໄດ້ຖືກລວມເຂົ້າກັນໂດຍສ່ວນ MUX ເປັນຂໍ້ມູນ 40Gb/s, ຂະຫຍາຍພັນອອກມາຈາກໂມດູນສົ່ງສັນຍານຈາກ SMF. ໂມດູນຮັບສັນຍານຍອມຮັບການປ້ອນສັນຍານແສງ CWDM 40Gb/s, ແລະ de-multiplexes ເຂົ້າໄປໃນ 4 ຊ່ອງ 10Gb/s ແຕ່ລະຄົນທີ່ມີຄວາມຍາວຄື່ນແຕກຕ່າງກັນ. ແຕ່ລະແສງສະຫວ່າງຄື້ນແມ່ນເກັບກໍາໂດຍ photodiode avalanche ແຍກຕ່າງຫາກ (APD), ແລະຫຼັງຈາກນັ້ນ outputted ເປັນຂໍ້ມູນໄຟຟ້າຫຼັງຈາກຂະຫຍາຍຄັ້ງທໍາອິດໂດຍ TIA ແລະຫຼັງຈາກນັ້ນໂດຍເຄື່ອງຂະຫຍາຍສຽງໄປສະນີ.

     

    ໄດ້ HUAQ40E ຖືກອອກແບບມາດ້ວຍປັດໃຈຮູບແບບ, ການເຊື່ອມຕໍ່ແສງ/ໄຟຟ້າແລະອິນເຕີເຟດການວິນິດໄສດິຈິຕອນອີງຕາມສັນຍາ QSFP Multi-Source Agreement (MSA). ມັນໄດ້ຖືກອອກແບບເພື່ອຕອບສະ ໜອງ ສະພາບການປະຕິບັດພາຍນອກທີ່ຮຸນແຮງທີ່ສຸດລວມທັງອຸນຫະພູມ, ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນແລະການແຊກແຊງ EMI. ໂມດູນສະ ເໜີ ໃຫ້ມີການເຮັດວຽກແລະການລວມຄຸນສົມບັດສູງຫຼາຍ, ສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ຜ່ານອິນເຕີເຟດ serial ສອງສາຍ.