• head_banner

2 ກມ QSFP28

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D ເປັນໂມດູນສາຍແສງແບບຂະ ໜາດ ປັດໄຈແບບ Pluggable (QSFP28) ທີ່ມີຂະ ໜາດ 100Gb/s ຂະ ໜານ ກັນ. ມັນສະ ໜອງ ຄວາມ ໜາ ແໜ້ນ ຂອງທ່າເຮືອທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນແລະປະຫຍັດຕົ້ນທຶນທັງsystemົດຂອງລະບົບ. ໂມດູນສາຍແສງແບບເຕັມສອງຫຼ່ຽມ QSFP28 ສະ ເໜີ ໃຫ້ມີຊ່ອງທາງການສົ່ງແລະຮັບເອກະລາດ 4 ຊ່ອງ, ແຕ່ລະຊ່ອງມີຄວາມສາມາດໃນການປະຕິບັດງານ 25Gb/s ສຳ ລັບອັດຕາຂໍ້ມູນລວມຂອງ 100Gb/s ຕໍ່ກັບເສັ້ນໄຍໂmodeດ 2km.

    ສາຍເຄເບີນໃຍແກ້ວນໍາແສງທີ່ມີຕົວເຊື່ອມຕໍ່ LC/UPC Duplex ສາມາດສຽບໃສ່ຊ່ອງໃສ່ໂມດູນ QSFP28 ໄດ້. ການຈັດລຽງທີ່ເProperາະສົມແມ່ນຮັບປະກັນໂດຍເຂັມຊີ້ ນຳ ພາຍໃນກ່ອງບັນຈຸ. ໂດຍປົກກະຕິແລ້ວສາຍເຄເບີນບໍ່ສາມາດບິດໄດ້ສໍາລັບຊ່ອງທາງທີ່ເtoາະສົມເພື່ອຈັດຕໍາ ແໜ່ງ ຊ່ອງ. ການເຊື່ອມຕໍ່ໄຟຟ້າແມ່ນບັນລຸໄດ້ຜ່ານຕົວເຊື່ອມຕໍ່ປະເພດຂອບ 38 ເຂັມທີ່ສອດຄ່ອງກັບ MSA.

    ຜະລິດຕະພັນຖືກອອກແບບດ້ວຍປັດໃຈຮູບແບບ, ການເຊື່ອມຕໍ່ແສງ/ໄຟຟ້າແລະອິນເຕີເຟດການວິນິດໄສດິຈິຕອນອີງຕາມສັນຍາ QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). ມັນໄດ້ຖືກອອກແບບເພື່ອຕອບສະ ໜອງ ສະພາບການປະຕິບັດພາຍນອກທີ່ຮຸນແຮງທີ່ສຸດລວມທັງອຸນຫະພູມ, ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນແລະການແຊກແຊງ EMI. ໂມດູນສາມາດຖືກຈັດການຜ່ານອິນເຕີເຟດ serial ສອງສາຍຂອງ I2C.