• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    ຕົວຮັບສັນຍານ HUA-NET SFP+ZR ຖືກອອກແບບມາສໍາລັບ 8.5G/10G Fiber- Channel ແລະ 10GBE.

    ເຄື່ອງຮັບສັນຍານປະກອບດ້ວຍສອງພາກສ່ວນຄື: ພາກສ່ວນສົ່ງສັນຍານປະກອບດ້ວຍເລເຊີ EML ທີ່ເຮັດໃຫ້ເຢັນ. ແລະພາກສ່ວນເຄື່ອງຮັບແມ່ນປະກອບດ້ວຍ photodiode APD ປະສົມປະສານກັບ TIA. ໂມດູນທັງsatisfyົດຕອບສະ ໜອງ ໄດ້ຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພເລເຊີຊັ້ນ I. ຟັງຊັນການວິນິດໄສ HUA-NET SFP+ZR ສາມາດໃຊ້ໄດ້ຜ່ານອິນເຕີເຟດ 2-serial, ຕາມທີ່ລະບຸໄວ້ໃນ SFF-8472, ເຊິ່ງອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຕົວກໍານົດການປະຕິບັດຂອງອຸປະກອນໃນເວລາຈິງເຊັ່ນ: ອຸນຫະພູມຕົວຮັບສັນຍານ, ປະຈຸບັນຄວາມລໍາອຽງຂອງເລເຊີ, ການສົ່ງພະລັງງານແສງ, ໄດ້ຮັບ ພະລັງງານແສງແລະແຮງດັນສະ ໜອງ ຕົວຮັບສັນຍານ.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    10G SFP+ CWDM ໂມດູນແສງ


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 ຕົວຮັບສັນຍານ CWDM 10Gbps SFP+ ໄດ້ຖືກອອກແບບເພື່ອສົ່ງແລະຮັບຂໍ້ມູນດ້ວຍແສງຜ່ານເສັ້ນໃຍແກ້ວນໍາແສງແບບດຽວສໍາລັບຄວາມຍາວການເຊື່ອມຕໍ່ 100 ກມ. ຕົວຮັບສົ່ງຂໍ້ມູນນີ້ປະກອບດ້ວຍສອງພາກສ່ວນຄື: ພາກສ່ວນສົ່ງສັນຍານປະກອບດ້ວຍເລເຊີ CWDM EML. ແລະພາກສ່ວນເຄື່ອງຮັບແມ່ນປະກອບດ້ວຍ photodiode APD ປະສົມປະສານກັບ TIA. ໂມດູນທັງsatisfyົດຕອບສະ ໜອງ ໄດ້ຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພເລເຊີຊັ້ນ I. ຟັງຊັນການວິນິດໄສດິຈິຕອລສາມາດໃຊ້ໄດ້ຜ່ານອິນເຕີເຟດອະເນກປະສົງ 2 ສາຍ, ຕາມທີ່ລະບຸໄວ້ໃນ SFF-8472, ເຊິ່ງອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຕົວກໍານົດການປະຕິບັດຂອງອຸປະກອນຕົວຈິງເຊັ່ນ: ອຸນຫະພູມຕົວຮັບສັນຍານ, ປະຈຸບັນເລເຊີທີ່ມີອະຄະຕິ, ສົ່ງພະລັງງານແສງ, ໄດ້ຮັບພະລັງງານແສງແລະແຮງດັນສະ ໜອງ ເຄື່ອງຮັບສົ່ງ. .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP+ ໂມດູນໃຍແກ້ວນໍາແສງຄູ່

     

    ຕົວຮັບສັນຍານ HUA-NET SFP+ZR ຖືກອອກແບບມາສໍາລັບ 8.5G/10G Fiber- Channel ແລະ 10GBE.

    ເຄື່ອງຮັບສັນຍານປະກອບດ້ວຍສອງພາກສ່ວນຄື: ພາກສ່ວນສົ່ງສັນຍານປະກອບດ້ວຍເລເຊີ EML ທີ່ເຮັດໃຫ້ເຢັນ. ແລະພາກສ່ວນເຄື່ອງຮັບແມ່ນປະກອບດ້ວຍ photodiode APD ປະສົມປະສານກັບ TIA. ໂມດູນທັງsatisfyົດຕອບສະ ໜອງ ໄດ້ຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພເລເຊີຊັ້ນ I. ຟັງຊັນການວິນິດໄສ HUA-NET SFP+ZR ສາມາດໃຊ້ໄດ້ຜ່ານອິນເຕີເຟດ 2-serial, ຕາມທີ່ລະບຸໄວ້ໃນ SFF-8472, ເຊິ່ງອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຕົວກໍານົດການປະຕິບັດຂອງອຸປະກອນໃນເວລາຈິງເຊັ່ນ: ອຸນຫະພູມຕົວຮັບສັນຍານ, ປະຈຸບັນຄວາມລໍາອຽງຂອງເລເຊີ, ການສົ່ງພະລັງງານແສງ, ໄດ້ຮັບ ພະລັງງານແສງແລະແຮງດັນສະ ໜອງ ຕົວຮັບສັນຍານ.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ transceivers ຖືກອອກແບບມາເພື່ອໃຊ້ໃນການເຊື່ອມຕໍ່ Ethernet 10-Gigabit ເຖິງ 40km ຜ່ານເສັ້ນໄຍ SingleMode. ພວກມັນສອດຄ່ອງກັບ SFF-8431, SFF-8432 ແລະ ITU-T G.698.1. ການອອກແບບຕົວຮັບສັນຍານໄດ້ຮັບການປັບປຸງໃຫ້ມີປະສິດທິພາບສູງແລະປະສິດທິພາບດ້ານລາຄາເພື່ອສະ ໜອງ ໃຫ້ລູກຄ້າມີວິທີແກ້ໄຂທີ່ດີທີ່ສຸດ ສຳ ລັບການສື່ສານໂທລະຄົມ.

    ຕົວຮັບສົ່ງຂໍ້ມູນນີ້ປະກອບດ້ວຍສອງພາກສ່ວນຄື: ພາກສ່ວນເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານປະກອບດ້ວຍເລເຊີ EML ທີ່ເຮັດໃຫ້ເຢັນ. ແລະພາກສ່ວນເຄື່ອງຮັບແມ່ນປະກອບດ້ວຍ photodiode PIN ປະສົມປະສານກັບ TIA. ໂມດູນທັງsatisfyົດຕອບສະ ໜອງ ໄດ້ຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພເລເຊີຊັ້ນ I. ຟັງຊັນການວິນິດໄສດິຈິຕອລສາມາດໃຊ້ໄດ້ຜ່ານອິນເຕີເຟດອະເນກປະສົງ 2 ສາຍ, ຕາມທີ່ລະບຸໄວ້ໃນ SFF-8472, ເຊິ່ງອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຕົວກໍານົດການປະຕິບັດຂອງອຸປະກອນຕົວຈິງເຊັ່ນ: ອຸນຫະພູມຕົວຮັບສັນຍານ, ປະຈຸບັນເລເຊີທີ່ມີອະຄະຕິ, ສົ່ງພະລັງງານແສງ, ໄດ້ຮັບພະລັງງານແສງແລະແຮງດັນສະ ໜອງ ເຄື່ອງຮັບສົ່ງ. .